HAKKIMIZDA

Apart Point sizlere İstanbul genelinde kısa dönem kiralık ev konusunda dost kadrosu ile evinizin rahatlığını bulabileceğiniz ve sizin ferahınız düşünülerek tasarlanan evleri hizmete sunmaktadır. Şu anda Beşiktaş ve Şişli’de hizmete açılmış olan dairelerimizle sizlere hizmet vermekteyiz.

Müşterilerimiz genelde İstanbul’a kısa süreliğine gelip ev huzuru ve rahatlığını tercih eden aileler, işadamları, yöneticiler, fuar dolayısıyla gelen katılımcılar ya da ziyaretçiler ile yurt içi ve yurt dışından gezi turizmi ya da sağlık turizmi için gelenler oluşturmaktadır.

Rezervasyon

Ulaşım

Apart Point Fulya Acıbadem Hastanesi, Beşiktaş Jinemed Tüp Bebek Merkezi, Etiler Dünya Göz Hastanesi, İstanbul Cerrahi Hastanesi , İstanbul Kalp Vakfı, Florence Nightingale, Alman Hastanesi, , Amerikan Hastanesi, Dora Hastanesi, Saç Ekim Merkezi ve Kadıoğlu Hastanesi gibi konuklarımızın sağlık hizmeti için tercih ettikleri yerlere sadece bir kaç dakika uzaklıktadır.

Apart Point konaklama merkezimiz İstanbul’un Kalbi Beşiktaş ve Şişli de bulunması itibariyle Taksim, İstiklal Caddesi, Boğazın incisi Ortaköy’e çok yakın olması ve Cevahir, Kanyon, Metro City, Astoria ve Profilo alışveriş merkezlerinin tam ortasında bulunması itibariyle de misafirlerimizin öncelikli tercihi olmuşuzdur.

Dairelerimiz

Ve benzeri gibi bir ev içerisinde bulunması gereken her türlü ihtiyacınızı karşılayacak gayet şık ve tamamen yenilenmiş dayanıklı ev ürünleriyle siz misafirlerimizin hizmetine sunulmuştur.